KONST / Litografier / Färglitografi 13152102
nr 1315 2102
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 480/5000. Motivet: 59x45cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 mars 2020
kl 20:41:27
23/3 16:49:14
500 kr
23/3 20:12:19
23 mar